Avanes ERA-NET SusCropi 2022. a. taotlusvoor teemal „Agrobiodiversity“

Avanes ERA-NET SusCrop taotlusvoor, mille raames rahastatakse rahvusvahelisi uurimisprojekte agroökoloogia valdkonnas. Esitatavad taotlused peavad käsitlema vähemalt ühte kolmest SusCrop lehel toodud teemat:

  • Agricultural genetic Resources
  • Agricultural practices and farm models
  • Agrobiodiversity and territorial systems

Projekti peab olema kaasatud vähemalt kolm abikõlbulikku partnerit, vähemalt kolmest erinevast partnerriigist.

ETAg rahastab konkursil nii alus- kui rakendusteaduse projekte. Kõik partnerid peavad vastama oma riigi rahastava organisatsiooni kehtestatud nõuetele.

Kasumit teenivad asutused (private-for-profit) peaksid enne taotluse esitamist võtma ühendust ETAgi kontaktpunktiga: Katrin Saar (katrin.saar@etag.ee)

Eesti partnereid rahastavad Eesti Teadusagentuur ja Maaeluministeerium kokku kuni 200 000 euroga. Toetussumma ühe Eesti töörühma kohta on kuni 100 000 eurot projekti kohta.

Taotlemine toimub kaheastmelisena:
Eelregistreerimise esitamise tähtaeg: 04.05.2022 (12:00 CEST)
Täistaotluste esitamise tähtaeg: 22.06.2022 (12:00 CEST)

Eelregistreerimine on kohustuslik ning ilma selleta taotlust esitada ei saa. Nõuetekohaselt eelregistreeritud taotlejad kutsutakse ühiskonkursi sekretariaadi poolt täistaotlust esitama.

Enne taotluse esitamist on soovitatav võtta ühendust kontaktisikuga.

Täpsem info ja link taotlemiskeskkonda: https://www.suscrop.eu/2022-joint-call

5. aprillil kl 11 (Eesti aeg) korraldab ERA-NET taotlusvooru tutvustava seminari. Täpsem info avaldatakse ERA-NET SusCrop lehel: https://www.suscrop.eu/news

10-12. mail korraldab ERA-NET konverentsi jätkusuutliku taimekasvatuse teemal Aarhusis, Taanis. Konverentsi eesmärk on luua dialoog teadlaste, teaduse tulemuste kasutajate ja huvirühmade vahel. Tutvustatakse ERA-NETi rahastatud projektide tulemusi. Konverentsil saab osaleda kohapeal Taanis või jälgida veebi vahendusel. Lisainfo ja registreerimine: https://conferences.au.dk/suscrop/

Lisainfo Eesti Teadusagentuuris:
Katrin Saar
katrin.saar@etag.ee