Tallinna Reaalkoolis toimub IV rahvusvaheline reaal- ja loodusteadusliku hariduse konverents

10.-11. septembril 2021 toimub Tallinna Reaalkoolis IV rahvusvaheline reaal- ja loodusteadusliku hariduse konverents. mis on suunatud nii alushariduse, põhikooli kui ka gümnaasiumiastme õpetajatele, ülikooli õppejõududele, üliõpilastele, tulevastele õpetajatele.

Konverentsi avab haridus- ja teadusminister Liina Kersna. Esimesel päeval kõneldakse haridust puudutavatest arengukavadest, õpetajate järelkasvust, distantsõppe kogemusest, e-õppe tulevikust, autonoomsest õppijast, andekate toetamisest, õppekava arendusest. Kõik nimetatud teemad on kogu Eesti kooli ja õpetajaskonna jaoks väga olulised ning pakuvad huvi õpetajatele sõltumata ainevaldkonnast.

Teine päev pakub nauditavaid ettekandeid Tallinna Reaalkooli aulas (esinevad Madis Vasser, Alvar Soesoo, Tuul Sepp, Krista Fischer, Tarmo Soomere jt) ning võimaluse kuulata loenguid ja osaleda töötubades (valida on enam kui 50 loengu ja töötoa vahel), millest paljud toetavad just füüsika, keemia, bioloogia, geograafia, matemaatika, loodusõpetuse õpetamist ning tööd õpetaja ja klassijuhatajana. Eraldi pööratakse tähelepanu alusharidusele ning I ja II kooliastmele.

Loodame, et leiate võimaluse osaleda, õppida, nautida häid esinejaid ning jagada omi mõtteid. Kõik osalejad saavad ka kogumiku, mis sisaldab kokkuvõtteid ettekannetest, loengutest ja töötubadest.

Täpsem info: www.etag.ee/teadushariduskonverentsid

Lisaks on 11. septembril Lasteaedadele ja esimesele kahele kooliastmele suunatud konverentsi osa

Konverentsi info:
Madis Somelar, Tallinna Reaalkool
E-mail: madis.somelar@real.edu.ee
Telefon: (+372) 5559 3717