Tervisevaldkonna taotlusvoorude partnerlusüritus Brüsselis toimub 31. mail

Eesti Teadusagentuuri ja EAS/Kredex ühendasutuse Brüsseli esindused kutsuvad teid kandideerima 31. mail 2023. a.  Brüsselis toimuvale „Euroopa horisondi“ tervisevaldkonna 2024. a. taotlusvoorudest huvitatute partnerlusüritusele, kus osalevad Eesti, Läti, Iirimaa, Hispaania ja Soome ettevõtete ning teadusasutuste esindajad. Üritusele oodatakse taotlejaid, kes soovivad leida nii projekti koordinaatorit kui partnereid. Taotlusvoorude loetelu, mille suhtes partnerlusürituse raames partnereid soovitakse leida.

Üritus toimub kl 10.00–17.00 ja sisaldab:

  • Välkettekannete sessioon (3 min liftikõne igalt registreerunud osalejalt)
  • Modereeritud võrgustumist partneritega
  • Kohvipause ja lõunat

Üritus toimub inglise keeles.

Kuna kohtade arv on piiratud, paluma teada anda osalemise huvist hiljemalt 26. märtsiks, täites taotlusvormi ja liftikõne näidisvormi ning saates selle mailiaadressile kristel.oitmaa@etag.ee

Eesti Teadusagentuuri ja EASi KredExi ühendasutuse esindajatest koosnev valikukomisjon annab kandideerimise tulemustest teada hiljemalt 7. aprilliks, aga igaks juhuks soovitame kõikidel kandidaatidel broneerida kalendris 31. mai kuupäev.

Väljavalitud kandidaatidel on võimalus taotleda reisigranti, mille detailidest saame huvilistele peagi täpsemat infot jagada.

Lisaküsimuste korral võtke lahkesti ühendust kristel.oitmaa@etag.ee. EAS/KredEx ühendasutuse kontaktisik on Eve Päärendson, eve.paarendson@eas.ee .

 

Kontakt Eesti Teadusagentuuris
Kristel Oitmaa
Estonian Liaison Officer for EU R&I in Brussels
+372 522 8877
Rue Guimard 11/13, 1040 Brussels