Loading Üritused

« Kõik Üritused

Twinningu konverents: “Teaduskoostöö Euroopa tippudega”

26. aprill, 09:30 - 17:30

Aprilli lõpus avaneb “Euroopa horisondi” Twinning-meetme taotlusvoor. Sellega seoses korraldab Eesti Teadusagentuur 26. aprillil 2023  kl 9.30–17.30 TÜ raamatukogus konverentsi, kus esinevad hiljutiste edukate Twinning-projektide juhid.

Twinning-meetme eesmärgiks on tõsta osaluse laiendamise riikide (sh Eesti) teadusasutuste teadus- ja administratiivset võimekust koostöös vähemalt kahe tipptasemel partneriga mujalt Euroopast.

Konverentsil esinevad:

  • Alvo Aabloo, Kairi Põldsaar, Laurits Leedjärv, Liina Lindström, Mari Tõrv, Miia Rannikmäe ja Ülo Mander Tartu Ülikoolist
  • Aaro Hazak, Jaan Raik ja Tarmo Kalvet Tallinna Tehnikaülikoolist
  • Ellu Saar, Inge Timoštšuk ja Raivo Vetik Tallinna Ülikoolist
  • Lea Tuvikene ja Signe Parts Eesti Maaülikoolist

Konverentsi eesmärk on avada projektide sisu ning näidata, millist kasu teadlased on Twinning-projektides saanud koostööst oma valdkonna tippudega. Konverents on ka kohaks, kus projektide elluviijad saavad omavahel kogemusi vahetada ning uued taotlejad inspiratsiooni ja julgust osalemiseks.

Päevakava avalikustame aprilli alguses. Konverentsi ei salvestata ning veebiülekannet ei toimu.

KONVERENTSILE REGISTREERUMINE
Registreerumisel või üritusel osalemisel kogutud isikuandmeid kasutame ürituse sujuvaks korraldamiseks ja vajadusel info operatiivseks edastamiseks. Meiliaadressi kasutame registreerunud isikule meeldetuletuse saatmiseks ja hiljem edastame sellele üritusega seotud materjalid. Isikuandmete töötlemise infot vaata täpsemalt SIIT.

Palume veenduda, et sisestasite õige e-posti aadressi. Pärast registreerumist saadetakse teie meilile kinnituskiri. Kui te pole kinnituskirja meilboksi saanud, palume registreeruda uuesti.
Sooviksin kasutada tellitud transporti(Required)
NB! Transpordi Tallinn-Tartu-Tallinn tellime piisava arvu soovijate olemasolul. Saadame info transpordi tellimise/mittetellimise kohta soovijate meilile hiljemalt 14.04.2023.

 

Kontaktid Eesti Teadusagentuuris
Kristin Kraav (konverentsi sisuline osa), kristin.kraav@etag.ee
Darja Matt (konverentsi tehniline korraldamine), darja.matt@etag.ee

Täpsem info

Kuupäev:
26. aprill
Aeg:
09:30 - 17:30
Kategooria:
,