Loading Üritused

« Kõik Üritused

  • Üritus on toimunud.

“Euroopa horisondi” 2023. aasta taotlusvoorude info- ja võrgustumispäev Tartus ja Tallinnas

30. november, 09:15 - 16:20

Olete oodatud “Euroopa horisondi” 2023. aasta taotlusvoorude info- ja võrgustumispäevale, mis toimub teisipäeval, 29. novembril kl 9.1516.20 Tartus (hotell Tartu konverentsikeskuses) ja kolmapäeval, 30. novembril kl 9.1516.20 Tallinnas (hotell Swissôtel konverentsikeskuses).

Infopäev annab üldise ülevaate Euroopa Liidu teaduse ja innovatsiooni raamprogrammi tulevase aasta taotlusvoorudest. Esimesed neist avanevad juba 2022. a detsembris. 

Infopäeval käsitleme kõiki raamprogrammi osi ja nendevahelisi seoseid. Tutvustame olemasolevaid abimaterjale ning tulevasi valdkondlikke infopäevi ja partnerlusüritusi. Kuna raamprogrammi erinevad osad on omavahel seotud, soovime tuua kokku eri valdkondade spetsialistid ja soodustada nende koostööd. Soovitame osaleda üritusel terve päeva jooksul, mitte ainult oma valdkonda puudutavas osas. Päeva käigus saab leida võimalikke koostöökohti ja küsida nõu raamprogrammi konsultantidelt. Kavas on ka erinevad kaasamistegevused.

Infopäev on suunatud kõigile, kes soovivad saada ülevaate raamprogrammist ja tulevatest taotlusvoorudest. Infopäeva ei salvestata ega kanta üle veebis, kuid materjalid tehakse kättesaadavaks ETAGi veebilehel.

Palume registreeruda 22. novembriks alloleval vormil. Infopäeva paremaks kavandamiseks palume vastata küsimustele teie tausta ja ootuste kohta.

KUTSE JA PÄEVAKAVA

 

REGISTREERUMINE INFOPÄEVALE

Info isikuandmete töötlemise kohta ETAGis

 

Lisainfo:
Darja Matt
Koordinaator
Välisteaduskoostöö osakond
Eesti Teadusagentuur
56924211

Täpsem info

Kuupäev:
30. november
Aeg:
09:15 - 16:20
Kategooria:
,