Loading Üritused

« All Üritused

  • Üritus on toimunud.

PARROT programmi veebiseminar – reisigrandid Prantsusmaa–Eesti teaduskoostööks 2025-2026 – eestikeelne

6. märts, 11:00 - 12:00

Eesti Teadusagentuur koostöös Prantsuse Suursaatkonna kultuuri- ja koostööosakonnaga kutsuvad Prantsuse–Eesti mobiilsuse ja teaduse koostööprogrammi PARROT 2024. a taotlusvooru tutvustavatele veebiseminaridele:

  • Teisipäeval, 5. märtsil kell 11–12 (Eesti aeg) toimub ühine ingliskeelne veebiseminar.
  • Kolmapäeval, 6. märtsil kell 11–12 (Eesti aeg) toimub eestikeelne veebiseminar.

Veebiseminarid toimuvad Teamsis ja on hiljem järelvaadatavad. Salvestuste lingid saadetakse registreerunutele. Palume registreeruda hiljemalt 1 päev enne seminari toimumist (mõlema seminari sisu on sarnane). Küsimusi on võimalik esitada kohapeal ja registreerumisvormis. Palume registreeruda alloleval vormil vähemalt üks päev enne seminari ⇓

PARROT programmi Eesti ja Prantsuse koordinaatorid tutvustavad programmi eesmärke, taotlemise tingimusi, projektide valiku põhimõtteid, millised on abikõlblikud kulud jm.

Taotlusvoor reisigrantide taotlemiseks 2025–2026 aastateks avaneb 6. märtsil 2024. PARROT pakub reisigrante teadus- ja tehnoloogiaalaseks koostööks Prantsusmaa ja Eesti uurimisgruppide vahel. Eesmärk on arendada kõrgetasemelist teadus- ja tehnoloogiaalast koostööd, toetada eelkõige uusi koostööprojekte ja samuti noorteadlaste ning doktorantide osalemist.

REGISTREERUMINE

 

Kontakt Eesti Teadusagentuuris
Darja Matt
PARROT programmi Eesti poolne koordinaator
darja.matt@etag.ee
56924211

Täpsem info

Kuupäev:
6. märts
Aeg:
11:00 - 12:00
Kategooria:
,