ETAG kutsub veebiseminarile teadusandmete haldamisest Euroopa horisondis ja laiemalt (andmehaldusplaan, repositooriumid)

Eesti Teadusagentuur korraldab 7. oktoobril kell 10.00-12.30 veebiseminari teadusandmete haldamisest „Euroopa horisondis“ ja laiemalt (andmehaldusplaan, repositooriumid).

Veebiseminar koosneb kahest osast:

  1. (inglise keeles, kestus ca 50 min) Euroopa Komisjoni valdkondlik ekspert Victoria Tsoukala räägib teadusandmete avalikustamise nõuetest „Euroopa horisondis“ ning tutvustab lühidalt European Open Science Cloudi (EOSC).
  2. (eesti keeles) Tartu Ülikooli raamatukogu Teadusandmete peaspetsialist Tiiu Tarkpea räägib andmehaldusplaani loomisest, andmerepositooriumidest, teadusandmete avaldamise võimalustest laiemalt.

Seminarile on oodatud kõik teadlased ja teadusadministraatorid Eestist, Lätist ja Leedust, ennekõike need, kes on huvitatud rahastuse taotlemisest „Euroopa horisondist“. Ettekandjatele saab ürituse jooksul esitada ka küsimusi, samuti võib küsimused ette saata e-posti aadressile siiri.kolka@etag.ee

Seminar toimub ClickMeeting veebikeskkonnas. Registreeru siin

 

Kontakt Eesti Teadusagentuuris
Siiri Kolka
Konsultant
siiri.kolka@etag.ee