Arvestades teadus- ja arendustegevuse korralduse seadust ning hindamisnõukogu otsust ja ettepanekut, määras Eesti Teadusagentuur personaalse uurimistoetuse järeldoktoritoetuse järgmistele projektidele:
Martin Aher – Deontic puzzles and suppositional inquisitive semantics in legal language;
Jonathan A Bennett – Community completeness and invasibility: Using phylogenetic and functional completeness to predict invasion across scales
Karin Kipper – Optimizing antimicrobial dosing in critically ill patients
Monika Mortimer – Environmental impacts of multiwall carbon nanotubes as studied in a microbial food chain
Farah Parveen – Search of the genetic component of idiopathic recurrent pregnancy loss: an Estonian-Indian transnational study
Peeter Piksarv – Shaping light for advanced light sheet microscopy
Andris Šutka – Dielectric anisotropy and electrokinetic manipulation of 1D and 2D nano-objects in viscoelastic matrix
Taavi Tuvikene – Automated extraction of stellar spectra from digitised photographic plates: methods and application
Kokku laekus taotlusvoorule 54 projektitaotlust, neist terviseuuringutes 4, ühiskonnateaduste ja kultuuri valdkonnas 20, bio- ja keskkonnateadustes 11, loodusteaduste ja tehnika valdkonnas 19. Neist välisriiki suunduvaid projektitaotlusi oli 20.
Taotluste hindamiseks moodustas hindamisnõukogu ekspertkomisjoni, kuhu kuulusid kõigi esitatud taotluste teadusvaldkondade esindajad. Igale taotlusele andis eksperthinnangu vähemalt kaks sõltumatut eksperti, kellest vähemalt üks oli välisriigist. Ekspertkomisjon esitas põhjendatud hinnangud taotluste kohta hindamisnõukogule, kes koostas igale taotlusele lõpphinnangu.
Toetust said taotleda isikud, kellel oli taotluse esitamise tähtajaks omistatud esmakordne Eesti doktorikraad või sellele vastav välisriigi kvalifikatsioon ja selle omistamisest ei olnud möödunud rohkem kui 5 aastat.
Personaalse uurimistoetuse järeldoktoritoetuse eesmärgiks on toetada Eesti doktorikraadi või sellele vastava välisriigi kvalifikatsiooni omandanud teadlaste iseseisva karjääri jätkamist tugevates teadusrühmades.