Avanenud on taotlusvoor „Urban Doers Grant“

Driving Urban Transitions (DUT) partnerluse raames on avanenud taotlusvoor „Urban Doers Grant“. Tegemist on linnakeskkonna ümberkujundamisega tegelevatele kogukonna organisatsioonidele, MTÜdele, mikroettevõtetele ja teistele tavapäraselt teadus- ja innovatsiooniprojektidest kõrvale jäävatele organisatsioonidele mõeldud toetusmeetmega.

Toetuse suurus on kuni 12 000 eurot taotleja kohta ja see antakse 12 kuuks. Meetmega toetatakse organisatsioone nende projektiidee arendamisel ja levitamisel, samuti toetatakse DUT partnerluse raames toimuvatel võrgustumisüritustel ja seminaridel osalemist. Meetme eesmärgiks on ühtlasi aidata valmistada organisatsioone ette tulevikus DUT partnerluse alt teadus- või innovatsiooniprojektiga liitumiseks.

Taotluste esitamise tähtaeg on 14. juuni 2023 (23.59 CET). Taotlusvooru rahastatakse ja koordineeritakse keskselt DUT partnerluse poolt.

NB! 10. mail, 24. mail ja 7. juunil 2023 kell 14.00–14.30 CET toimuvad Zoom’i keskkonnas ingliskeelsed veebinarid, kus vastatakse taotlejate küsimustele:

https://ffg.zoom.us/j/87065559563?pwd=dUloblAwU2VEVW1Fb1JDYVBZTEdlZz09

Täiendav teave ja taotlemise keskkond: https://dutpartnership.eu/the-urban-doers-grant/

Kontakt Eesti Teadusagentuuris
Priit Kilgas
priit.kilgas@etag.ee