Eesti Teadusagentuur kutsub osalema veebiseminaril „Euroopa Innovatsiooninõukogu (EIC) Pathfinder Challenges temaatilised voorud 2023“ – 14. juunil

Eesti Teadusagentuur kutsub osalema veebiseminaril „Euroopa Innovatsiooninõukogu (EIC) Pathfinder Challenges temaatilised voorud 2023.

Eestikeelne veebiseminar toimub 14. juunil kell 10.00–11.00 Teamsis.

EIC eesmärk on viia omavahel kokku teadusuuendused ja idufirmade ideed ning seeläbi arendada strateegilisi tehnoloogiaid ja innovatsiooni. Pathfinder Challenges raames toetatakse ambitsioonikaid, kõrge riskiga varajase faasi (TRL 1-4) teadusprojekte, mille eesmärgiks on välja töötada radikaalseid ning läbimurdelisi tulevikutehnoloogiaid globaalsete väljakutsete lahendamiseks või lahendusteks, millel on uute turgude loomise potentsiaal.

Pathfinder Challenges temaatiliste voorude tähtaeg on 18. oktoober 2023.

Selle aasta teemadeks on:
 Puhas ja tõhus jahutus (Clean and efficient cooling)
 Arhitektuuri, projekteerimise ja ehituse digitaliseerimine (Architecture, Engineering and Construction digitalisation for a novel triad of design, fabrication, and materials)
 Toitumine (Precision nutrition)
 Vastutustundlik elektroonika (Responsible electronics)
 Päikeseenergia kogumine kosmoses (In-space solar energy harvesting for innovative space applications)

Sihtrühmad: ülikoolid, teadusasutused, ettevõtted (sh VKEd), idufirmad, üksikisikud.

Palume registreeruda hiljemalt 13. juunil ⇓. Pärast registreerumist saadetakse teie e-postile osalemislink.

Registreerumisel või üritusel osalemisel kogutud isikuandmeid kasutame ürituse sujuvaks korraldamiseks ja vajadusel info operatiivseks edastamiseks. Meiliaadressi kasutame registreerunud isikule meeldetuletuse saatmiseks ja hiljem edastame sellele üritusega seotud materjalid. Isikuandmete töötlemise infot vaata täpsemalt SIIT.

 

Kontakt Eesti Teadusagentuuris
Rasmus Pind
Konsultant
Välisteaduskoostöö osakond
rasmus.pind@etag.ee