Eesti Teadusagentuur kutsub osalema Euroopa Innovatsiooninõukogu (EIC) 2023. a toetusvõimalusi tutvustaval virtuaalsel infoseminaril

Eesti Teadusagentuur ning EASi ja KredEX ühendorganisatsioon korraldavad virtuaalse infoseminari (eestikeelse), kus tutvustatakse Euroopa Innovatsiooninõukogu (EIC) 2023. a toetusvõimalusi. Seminar toimub 13. detsembril kell 10.00-11.30 Teamsis.

Sihtrühmad: ülikoolid, teadusasutused, ettevõtted (sh VKEd), idufirmad, innovatsiooni rahastajad jt huvitatud osapooled.

Lisandväärtusena kajastatakse seminaril MultiCharge OÜ (VOOL) kogemuslugu edukast projektitaotlusest, millega kaasati 3M EUR.

EIC eesmärk on viia omavahel kokku teadusuuendused ja idufirmade ideed ning seeläbi arendada strateegilisi tehnoloogiaid ja innovatsiooni. Virtuaalsel infoseminaril tutvustatakse EIC rahastusskeeme Pathfinder, Transition ning Accelerator.

  • Pathfinder’i raames toetatakse ambitsioonikaid, kõrge riskiga varajase faasi (TRL 1 – 4)
  • Transition’i raames toetatakse EIC Pathfinder, FET või ERC Proof of Concept projektide tulemuste edasi arendamist (TRL 4 – 5/6), et luua murrangulist innovatsiooni ja uusi ettevõtteid.
  • Accelerator’i raames rahastatakse suure kasvupotentsiaaliga ettevõtete väga innovaatilisi ja kõrge riskiga toote- või teenusearendusprojekte, toetus TRL 5/6 – 8 ja investeeringukomponent TRL 9

Info tehnoloogilise valmiduse tasemete (TLR) kohta

Palume registreeruda hiljemalt 12. detsembriks alloleval vormil. Pärast registreerumist saadetakse Teie e-postile osalemislink.

 

INFOSEMINARILE REGISTREERUMINE

 

Lisainfo Eesti Teadusagentuuris:
Rasmus Pind
Raamprogrammi “Euroopa horisont” konsultant
rasmus.pind@etag.ee