Loading Üritused

« All Üritused

  • Üritus on toimunud.

Algab taotlusvoor lühiajalisteks õppevisiitideks ERC grandi hoidjate juurde

5. oktoober 2017

Eesti Teadusagentuur (ETAG) pakub ERC (Euroopa Teadusuuringute Nõukogu) grantide taotlemisest huvitatud teadlastele võimalust minna lühiajalisele õppevisiidile praeguste grandihoidjate juurde. Kuni seitse päeva vältava õppevisiidi eesmärk on ERC grantide taotlemisel edukaks osutunud teadlaste kogemustest õppimine ja oma taotluse koostamiseks vajalike näpunäidete saamine.

Õppevisiitide taotlusvoor avaneb 5. oktoobril. Vooru lõpp on 6. novembril, kell 17.00. Õppevisiidile suunduval teadlasel peaks juba olemas olema oma tulevase ERC grandi taotluse visioon ning ta peaks kavandama lähema kahe aasta jooksul ERC grandi taotluse esitamist. ERC grandi hoidja kogemustest õppimine võiks aidata teadlast taotluse ettevalmistamisel.

Õppevisiidi taotlusi saab esitada Eesti Teadusinfosüsteemi vahendusel. Taotlusvormi avamiseks palume õppevisiidil osaleda soovival teadlasel edastada oma soov aadressile margus.harak@etag.ee. Külastatava ERC grandi hoidja leidmiseks saab vajadusel abi oma koduasutuse teadus- ja arendusosakonnast või Eesti Teadusagentuurist.

Käesolevas kolmandas voorus on plaanis toetada vähemalt viie teadlase õppereisi. Reisi kulud hüvitab ETAG teadlase koduasutusele tagantjärgi maksedokumentide alusel kuni 1500 euro ulatuses.

Õppevisiidi rahastamise või mitterahastamise otsus saabub novembri kuu jooksul. Pärast otsuse tegemist on aega visiidil käimiseks 9 kuud.

Lühiajalisi õppevisiite rahastab ETAG läbi Mobilitas Pluss programmi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Mobilitas Pluss ERC õppevisiidi kava esitamise ja menetlemise juhend

Rohkem infot ETAGi pakutavatest koolitustest ja toetustest ERC grandi taotlejatele leiab siit.

ERC grandi taotlemise toetuse info.

 

Lähem info ja taotlusvormi avamine:
Margus Harak, PhD
Mobilitas Pluss vanemkonsultant
Eesti Teadusagentuur
7 317 343

 

 

Täpsem info

Kuupäev:
5. oktoober 2017
Kategooria:

Korraldaja

Telefon:
731 7343
E-mail: