Loading Üritused

« All Üritused

  • Üritus on toimunud.

EURAXESSi ettevõtlusakadeemia #1: “Esitlusest kasumini: suhtlemisoskus ja tehnilised strateegiad oma iduettevõttele kapitali kaasamiseks”

1. juuni 2023, 10:30

1. juunil kl 11.30 toimub iduettevõtlusest huvitatud teadlastele ingliskeelne veebiseminar “Esitlusest kasumini: suhtlemisoskus ja tehnilised strateegiad oma iduettevõttele kapitali kaasamiseks”

Seminar on esimene Entrepreneur Leadership Academy sarjas, mis on mõeldud teadlastele, kes on huvitatud iduettevõtlusest. Avaseminaril esineb kaks väga inspireerivat esinejat:

Dafna Gold Melchior – selguse looja teadlaste-ettevõtjate vahel, avaliku esinemise koolitaja, kes aitab teadlastel-ettevõtjatel jõuda toetuste ja investeeringuteni ning olla edukad projektikonkurssidel.

Eitan Kyiet – innovaatilise keskuse ROAD2 juht, millel on AI-superarvuti võime; ingelinvesteerimisgrupi juht, mille toel on ettevõtted jõudnud IPOde ning ülevõtmistehinguteni.

Registreerimislingi ja lähema info esinejate kohta leiab siin.

Rohkem infot veebiseminaride sarja kohta leiab siit.

Seminari korraldab IP&D (Iisrael) EURAXESSi projekti ERA TALENT raames, mida rahastab Euroopa Komisjon ja mille eesmärk on arendada tugiteenuseid teadlastele kõigil karjäärietappidel.

ERA TALENT on projekt, milles osaleb 34 asutust/riiki üle Euroopa, kes koordineerivad EURAXESSi kohalikke võrgustikke. Projekti rahastab Euroopa Komisjon. Eesmärk on luua või täiustada oma teenuseid, pakkumaks igakülgset karjäärituge teadlastele kõigil karjäärietappidel ning mis tahes huvisuundadel. Selle saavutamiseks luuakse piiriülesed sõlmkeskused (Hub) järgmistel teemadel: teadlaskarjäär akadeemias, teadlaskarjäär väljaspool akadeemilist sektorit, teaduspõhine iduettevõtlus, talentide sujuv liikumine riikide vahel (sh mobiilsusteenused) ja pagulasteadlastele keskendunud keskus. EURAXESSi liikmesasutusi jõustatakse nende teenuste pakkuma hakkamiseks /pakkumisel vastastikuse õppimise ja ühiste arendustegevuste kaudu, sealhulgas luuakse päevakajalisemate teemade arutamiseks praktikakogukonnad (CoP-d). Projekti käigus kaasatakse paljudesse tegevustesse teadlaskonda, korraldatakse neile ühiselt koolitusi.

 

Kontakt Eesti Teadusagentuuris:

Siiri Kolka
Siiri.Kolka@etag.ee

Täpsem info

Kuupäev:
1. juuni 2023
Aeg:
10:30
Kategooria:
,