Loading Üritused

« All Üritused

  • Üritus on toimunud.

„Euroopa horisondi” 2022. a. taotlusvoore tutvustav veebiseminar valdkonnas „Kultuur, loovus ja kaasav ühiskond”

29. november 2021, 14:00 - 16:00

29. novembril kell 14.00-16.00 korraldas ETAG veebiseminari „Euroopa horisondi” teemavaldkonna „Kultuur, loovus ja kaasav ühiskond” taotlusvoorudest 2022. aastal.

Ürituse salvestuse link

Katrin Kello (ETAG) ettekanne

Veebiseminaril tutvustas Katrin Kello teemavaldkonna konkursside olulisi aspekte, muudatusi „Euroopa horisondis“ võrreldes „Horisont 2020-ga“, partneriotsingu võimalusi, teemavaldkonna kolme teemaplokki ja peamisi nende taustaks olevaid poliitikadokumente ning konkursiteemasid.

Etteantud rõhuasetustega konkursiteemad jagunevad kolme plokki:

  1. Demokraatia ja valitsemine
  2. Euroopa pärand ning kultuur ja loomemajandus
  3. Ühiskonna ja majanduse transformatsioonid

Konkursiteemad avanevad 20. jaanuaril 2022 ning sulguvad 20. aprillil 2022, kuid on portaalis Funding & Tenders juba leitavad. Uudisena on plaanis väike CSA-tüüpi projektide lisataotlusvoor 2022. aasta sügisel.

Infopäeva väga väärtuslik osa olid projektide koordinaatorite (Marge Unt – TLÜ, Kairit Tammets – TLÜ ja Halliki Harro-Loit – TÜ) mõtted ja kogemused: konsortsiumi moodustamine, taotluse kirjutamine, projekti juhtimine, soovitused jpm.

Kasulikud üritused detsembris 2021:

  • 7. detsembril kell 10.3017.45 (Eesti aeg) korraldab Euroopa Komisjon teemavaldkonna „Kultuur, loovus ja kaasav ühiskond” 2022. aasta konkursiteemade infopäeva. Üritusel saab põhjaliku ülevaate teemavaldkonna konkursiteemadest ning nõuandeid rahastuse taotlemiseks. Üritus on ingliskeelne ja registreerumine ei ole vajalik. Infoürituse ajal saab esitada küsimusi. Ürituse salvestusi saab järelvaadata.
  • 8. detsembril korraldab Euroopa Komisjon teemavaldkonna „Kultuur, loovus ja kaasav ühiskond” veebipõhise partnerlusürituse. See “matchmaking” üritus on heaks võimaluseks partnerite otsimisel antud teemavaldkonnas. Partnerlusürituse lehel saab tutvustada ennast lühida profiilikirjelduse kaudu ja leida teisi sarnaste huvidega osalejaid, leppida kokku individuaalseid kohtumisi ning avaldada partnerlusürituse lehel ennast ja oma ideed tutvustavaid slaide. Slaidid palutakse esitada etteantud vormis ja saata hiljemalt 7. detsembril. Üritus on ingliskeelne ning registreerumine on vajalik. Vt täpsemaid juhiseid.

Teemavaldkonda puudutavaid viiteid ja materjale leiab ka ETAGi veebilehel.

Kontakt ja lähem teave ETAGis:
Katrin Kello
katrin.kello@etag.ee

Täpsem info

Kuupäev:
29. november 2021
Aeg:
14:00 - 16:00
Kategooria:
,