Loading Üritused

« Kõik Üritused

  • Üritus on toimunud.

MSCA järeldoktorigrandi inspiratsiooniseminar

15. september 2021, 15:00 - 16:50

Eesti, Läti ja Leedu NCP organisatsioonid korraldavad kolmapäeval, 15. septembril algusega kell 15 inspiratsiooniseminari MSCA järeldoktorigrandi taotlejaile. Inspiratsiooniseminari eesmärgiks on innustada teadlasi MSCA järeldoktorigranti taotlema. Üritus on suunatud nii neile teadlastele, kes soovivad Balti riikidesse järeldoktorantuuri tulla, kui ka siinsetele teadlastele, kes soovivad taotleda granti mujale minekuks; kuulama on oodatud ka potentsiaalsed juhendajad ja ülikoolide tugipersonal. Seminaril jagavad oma kogemusi MSCA grandisaajad, juhendajad ja hindajad Eestist, Lätist ja Leedust. Üritus toimub inglise keeles.

Marie Skłodowska-Curie järeldoktorigrantide eesmärgiks on toetada teadlaste karjääri arengut mobiilsuse kaudu. Grante saab taotleda järeldoktorantuuriks nii Euroopas kui kaugemal. Selle grandiga Eestisse (jt nn „osaluse laiendamise“ riikidesse) tulijatel on ka lisavõimalus rahastuse saamiseks ERA Fellowship meetmest, mis suurendab edu võimalust. Nii MSCA kui ERA Fellowship meetmeid rahastatakse Euroopa Liidu teadus- ja arendustegevuse raamprogrammist „Euroopa horisont“.

Registreerumine: https://etag.clickmeeting.com/baltic-msca-postdoctoral-fellowships-inspiration-day/register (registreerumistähtaeg: 13. september kell 17:00)

Registreerunutele saadetakse link osalemiseks meiliaadressile.

Vaata ürituse päevakava siit.

 

Lisainfo:

Kristin Kraav
MSCA tegevuste konsultant
Eesti Teadusagentuur
kristin.kraav@etag.ee

 

Isikuandmete töötlemine:

Registreerumisel või üritusel osalemisel kogutud andmeid kasutame ürituse sujuvaks korraldamiseks ja vajadusel info operatiivseks edastamiseks. Meiliaadressi kasutame registreerunud isikule meeldetuletuse saatmiseks ja hiljem edastame sellele üritusega seotud materjalid. Üritus salvestatakse ja salvestus avalikustatakse teadusagentuuri veebilehel ja/või sotsiaalmeediakanalites. Salvestust säilitatakse tähtajatult. Eesti Teadusagentuuri andmekaitsetingimustega saab tutvuda veebilehel https://www.etag.ee/teadusagentuur/avalik-teave/isikuandmete-tootlemine/

Täpsem info

Kuupäev:
15. september 2021
Aeg:
15:00 - 16:50
Kategooria:
,