Loading Üritused

« All Üritused

  • Üritus on toimunud.

Euroopa Innovatsiooni Ökosüsteemide (EIE) virtuaalne infopäev

2. märts 2023, 10:00 - 11:30

Eesti Teadusagentuur ning EASi ja KredExi ühendasutus korraldasid innovatsiooni tugistruktuuridele suunatud „Euroopa horisondi“ EIE (Euroopa Innovatsiooni Ökosüsteemid) temaatilise virtuaalse infopäeva, kus kogemusi jagasid varasemad edukad taotlejad.

Infopäeva SALVESTUS.

Infopäeva slaidid:

Sihtrühm: innovaatilisi ettevõtteid toetavad organisatsioonid, kui ka ettevõtjad.
(Ettevõtted, sh iduettevõtted ja (idu)ettevõtete ühendused, fondid, kiirendid, inkubaatorid, teadus- ja tehnoloogiaseirekeskused, klastrid, ülikoolid, kodanikuühendused, riiklikud ja regionaalsed struktuurid (KOVid), innovatsiooniagentuurid jne.)

„Euroopa horisondis“ on ettevõtete innovatsiooni- ja kasvupotentsiaali realiseerimist toetavad meetmed koondatud „Euroopa horisondi“ kolmandasse sambasse. Vt lisainfot Eesti Teadusagentuuri kodulehelt.

Veebiseminaril:

  • andsid varasemad edukad taotlejad – Mart Veliste (Baltic Innovation Agency) ja Reesi Lepa (Civitta) praktilisi soovitusi edukaks kandideerimiseks EIE taotlusvoorudes.
  • tegi Tiiu Treier (EASi ja Kredexi ühendasutus) ülevaade Eureka Eurostarsi võimalustest.

Eurostars programm on mõeldud väikese- ja keskmise suurusega ettevõtete rahvusvahelise koostöö raames tehtavate tootearendusprojektide rahastamiseks.

16. veebruaril toimus EISMEA korraldatav ingliskeelne EIE infopäev, kus tutvustati EIE tööprogrammi aastateks 2023-2024, keskendudes eelkõige 2023. aastal avanevatele taotlusvoorudele. Salvestus ja ennekanded on leitavad EISMEA kodulehel.

 

 

Kontakt Eesti Teadusagentuuris:
Rasmus Pind
rasmus.pind@etag.ee

Täpsem info

Kuupäev:
2. märts 2023
Aeg:
10:00 - 11:30
Kategooria:
,