Ürituste sari Marie Skłodowska-Curie järeldoktori grandi 2022.a taotlusvooru tutvustamiseks

ETAG korraldab on-line infopäevad ja veebinaride sarja Marie Skłodowska-Curie (MSCA) järeldoktori grandi 2022.a taotlusvooru tutvustamiseks. Taotlusvoor avaneb 12. mail ning taotluste esitamise tähtaeg on 14. septembril 2022. Üritustele on oodatud nii ise grandi taotlemisest huvitatud teadlased kui ka potentsiaalsed juhendajad, kes soovivad oma uurimisrühma välismaalt järeldoktoreid tuua. MSCA järeldoktori grantide eesmärgiks on toetada teadlaste karjääri arengut mobiilsuse kaudu. Grante saavad taotleda doktorikraadiga teadlased, et et minna kuni 2 aastaks välismaale järeldoktorantuuri. Infopäevad ja seminarid toimuvad MS Teams keskkonnas; need ka salvestatakse ning järele vaatamise link saadetakse registreerunud osalejatele.

Registreerumine: https://tinyurl.com/5n6p3jyd
NB! Registreerumisel saadetakse meilile osalemislink ja selle lingi kaudu saab osaleda sarja igal üritusel.

Infopäevad:

Neljapäev, 12. mai kell 14-16 eestikeelne infopäev: MSCA järeldoktori grandi 2022.a taotlusvooru tingimusi tutvustab Kristin Kraav (ETAG). Oma kogemust jagab Anna Mossolova, kes pälvis 2021.a taotlusvoorus MSCA järeldoktori grandi töötamiseks Oslo ülikoolis.

Reede, 13. mai kell 14-16 ingliskeelne infopäev: MSCA järeldoktori grandi 2022.a taotlusvooru tingimusi tutvustab Kristin Kraav (ETAG). Oma kogemust jagab Liisa Loog, kes pälvis 2021.a taotlusvoorus MSCA järeldoktori grandi töötamiseks Tartu Ülikoolis.

Veebinaride sari:

  1. Kolmapäev, 18. mai kell 15-17 ingliskeelne seminar: MSCA järeldoktori grandi taotluse ülesehitus. Eetika, avatud teadus, sooline mõõde teaduses. CV.
  2. Neljapäev, 19. mai kell 15-17 ingliskeelne seminar: MSCA järeldoktori grandi taotluse „Excellence“ peatükk.
  3. Neljapäev, 26. mai kell 15-17 ingliskeelne seminar: MSCA järeldoktori grandi taotluse „Impact“ peatükk.
  4. Reede, 27. mai kell 15-17 ingliskeelne seminar: MSCA järeldoktori grandi taotluse „Implementation“ peatükk.
  5. Kolmapäev, 1. juuni kell 14-16 ingliskeelne seminar: hindaja vaade MSCA PF taotlusele. Oma kogemusi jagavad MSCA PF taotluste hindajad.

 

Lisainfo:
Kristin Kraav
MSCA konsultant
Eesti Teadusagentuur
kristin.kraav@etag.ee