Avanes partnerluse Biodiversa+ kolmas ühiskonkurss

Partnerluse „Elurikkuse päästmine elu tagamiseks Maal“  (Biodiversa+) raames avanes kolmas ühiskonkurss „Nature-Based Solutions for Biodiversity, Human Well-Being and Transformative Change“.

Ühiskonkursi kolm alateemat on:

  • Synergies and Trade-Offs of Nature-Based Solutions in the Context of Human Well-Being;
  • Nature-Based Solutions Mitigating Anthropogenic Drivers of Biodiversity Loss;
  • The Contribution of Nature-Based Solutions for Just Transformative Change.

Konkurss on kahes etapis ja eeltaotluste esitamise tähtaeg on 10. november 2023 kell 16.00 (15.00 CET). Neile, kes esimese astme hindamise edukalt läbivad, on täistaotluse esitamise tähtaeg 9. aprill 2024 kell 16.00 (15.00 CET).

Taotlustes peab osalema minimaalselt kolm partnerit  kolmest ühiskonkursil osalevast riigist. Lisaks peab nende kolme riigi hulgas olema partneritena vähemalt kahe liikmesriigi või assotsieerunud riigi teadlased.

Huvilised saavad osaleda 26. septembril 2023 kell 14.00–16.00 (13.00–15.00 CET) partnerluse poolt  korraldataval konkurssi tutvustaval infoseminaril. Registreerimine on vajalik. Registreeru siin.

Eesti teadlasi rahastab Eesti Teadusagentuur. Maksimaalne toetus Eesti osalejatele ühes projektis on 150 000 eurot (seda ka juhul, kui ühes projektis on mitu Eesti taotlejat). Eesti Teadusagentuuri eelarve tuleb Mobilitase vahenditest.

Kõik partnerid peavad vastama oma riigi rahastava organisatsiooni kehtestatud nõuetele.

Rohkem infot ühiskonkursi kohta leiab siit.

 

Kontakt ja lisainfo:

Margit Suuroja
731 7360
margit.suuroja@etag.ee
Eesti Teadusagentuur