Üliõpilaste teadustööde konkurss ootab kandideerima 15. septembrini

Eesti Teadusagentuur kutsub üliõpilasi esitama oma teadustöid selleaastasele riiklikule konkursile. Kandideerimistähtaeg on 15. september.

Osalema on oodatud tudengid kõigilt erialadelt ja kõrghariduse astmetelt, esitatav töö peab olema valminud 2020. või 2021. aastal.

Konkurss toimub juba 30. korda ja selleaastane preemiafond on senisest suurem ehk lausa 81 077,79 eurot. Riiklikud preemiad antakse välja kolmes haridusastmes:

  • rakenduskõrghariduse ja bakalaureuseõppe üliõpilaste teadustöödele;
  • magistriõppe üliõpilaste teadustöödele;
  • doktoriõppe üliõpilaste teadustöödele.

Samuti kuulutatakse välja kaks valdkondade ja tasemete ülest peapreemiat.

Lisaks riiklikele preemiatele antakse välja Eesti teaduste akadeemia presidendi ja riigiõiguse sihtkapitali eripreemiad, Välisministeeriumi, Sotsiaalministeeriumi, Riigikogu Kantselei, Muinsuskaitseameti, Kapten Uno Lauri Merekultuuri Sihtasutuse ja Pere Sihtkapitali eripreemiad.

Töid saab esitada ETAGi konkursside keskkonnas https://konkursid.etag.ee. Loe lisa veebis: www.etag.ee/uliopilasteadustood ja tutvu osalemise tingimustega. Võitjad kuulutatakse välja detsembris.

NB! Ingliskeelse info konkursi kohta leiab siit: https://www.etag.ee/en/activities/contests/the-national-student-research-competition/

Konkurssi korraldab Eesti teadusagentuur koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

 

Lisainfo:

Signe Toomla
konkursi koordinaator
Eesti teadusagentuur
Signe.Toomla@etag.ee