Loading Üritused

« Kõik Üritused

  • Üritus on toimunud.

SekMo koostööpäev: tehisintellekt, robootika ja IKT

31. mai 2022, 10:30 - 15:00

Eesti Teadusagentuur ja EAS korraldavad tehisintellekti, robootika ja informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas tegutsevate ettevõtjate, avalike asutuste ja teadlaste vahelise koostööpäeva!
NB! Toonitame, et üritusel osalemiseks ei pea ettevõte või avalik asutus olema tegev ülalmainitud valdkondades, vaid teil peab olema probleem või idee, mida antud valdkondade abil saab lahendada või arendada.

Teadlaste ja ettevõtjate ühishuvi leidmiseks toome silmast-silma vestluseks kokku mõlemad osapooled. Üritusel viiakse läbi lühivestlused, mille jooksul saavad nii ettevõtja kui ka teadlane tutvustada teineteisele enda uurimisteemat või -probleemi ning sobivusel näidata üles huvi koostööks.

Päeva juhib Vaido Mikheim Startup Estoniast. Üritus toimub Tallinnas, Estonia teatri restoranis.

PÄEVAKAVA
10.30 Uksed avanevad, pakume hommikunäkse ja kohvi
11.00 Sisuline avang ja tervitussõnad
  • Viktor Muuli, Eesti Teadusagentuur
  • Lauri Lugna, EAS
  • Linnar Viik, Eesti IT-teadlane, ettevõtja ja visionäär
11.30-13.00 Raund 1: Kasutamata võimaluste ja väljakutsete tutvustamine ning nende täpsustamine, vabas vormis lühivestlused.
Täpne formaat sõltub lõplikust osalejate arvust, ent palume olla nii ettevõtjail kui teadlastele valmis olla avatult rääkima oma tegemistest.
13.00-13.45 Lõunapaus (ürituse toimumiskohas, buffee stiilis)
13.45-14.45 Raund 2: Võimaluste ja lahenduste kokkuviimine. Pikemad ja sisukamad vestlused tulenevalt esimeses raundis tekkinud sobivuste baasilt.
14.45-15.00 Järgmised sammud ja ürituse lõpp. Kohvi pakume ka.NB! Ürituse töökeel on läbivalt inglise keel, kuid leiame ka eesti keelt kõnelevaid vestluskaaslasi nii ettevõtjate kui teadlaste hulgast.

***

Estonian Research Council and EAS are hosting the third sectorial mobility measure (SekMo) cooperation event, this time focusing on artificial intelligence, robotics and ICT.

Scientists and entrepeneurs will have a chance to meet face to face and see, if they have mutual interests. In the event, everyone will have 1:1 discussions to introduce their problems and field of study to see, if there is a chance for cooperation in the future.

The event will take place on the 31st of May in The Estonia theatre restaurant in Tallinn.

Registreeri enda huvi siin!/Register your interest here!

AGENDA
10:30 Doors open, coffee and morning snacks are served
11:00-11:15 Kick-off and welcoming words

  • Viktor Muuli, Estonian Research Council
  • Lauri Lugna, Estonian Business and Innovation Agency
  • Linnar Viik, Estonian information technology scientist, entrepreneur and IT visionary

11:30-13:00 Round 1: Showcasing unused opportunities and unsolved challenges and concretizing them. Short speeches in free format.
Exact format of this session will be defined by final number of participants. We kindly ask both researchers and entrepreneurs to be ready to discuss freely about their activities.
13:00-13:45 Lunch break. Lunch will take place in the meeting venue in buffet style.
13:45-14:45 Round 2: Matching challenges and solutions. Lengthier and more detailed conversations based on problem-solution fits made in Round 1.
14:45-15:00 Next steps and closing of event. We serve farewell coffee too.

NB! The event will take place in english, but researchers and entrepeneurs, who speak only Estonian will also find suitable discussion partners (translations possible).

 

Koostööpäev on osalejatele tasuta ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt läbi Mobilitas Pluss programmi.

Täpsem info

Kuupäev:
31. mai 2022
Aeg:
10:30 - 15:00
Koduleht:
https://www.etag.ee/registreerimisleht2022/

Toimumiskoht

estonia teatri restoran
Estonia pst 4

Tallinn, 10143 Eesti
+ Google Map