Loading Üritused

« All Üritused

  • Üritus on toimunud.

SekMo infotund rakenduskõrgkoolidele

30. mai, 12:00 - 13:30

Eesti Teadusagentuur korraldab koos Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukoguga 30. mail kell 12 sektorite vahelise mobiilsuse meetme (SekMo) veebipõhise infotunni. Infotunnis saab ülevaate SekMo meetmest, selle toetatavatest tegevustest ning kuulda kogemusi juba meetmes osalenute käest.

Toetuse eesmärk on teadlaste ja tippspetsialistide liikumise kaudu suurendada koostööd akadeemilise ja mitte-akadeemilise sektori vahel, mis võimaldab:

  1. Palgata teadlast ettevõttesse või avaliku sektori asutusse (teostamaks rakendusuuringut või eksperimentaalarenduse projekti);
  2. Siirduda tippspetsialistil ettevõttest või avalikust sektori asutusest ülikooli, rakenduskõrgkooli või teadusasutusse (teostamaks õpet-, teadus- või innovatsioonitegevusi, tehnoloogiasiiret);
  3. Palgata ettevõttel või avaliku sektori asutusel teadmussiirdedoktoranti (doktoritöö teema lähtub tööandja tegevusest).

 

PÄEVAKAVA

12:00 – 13.05 Sektoriaalse mobiilsuse meetme (SekMo) tutvustus. Kaidi Rekker (Eesti Teadusagentuur) ja Tea Tassa (Riigi Tugiteenuste Keskus)

13:05 – 13:20 Meetmes osalenute kogemuslood
Tippspsetsialisti kaasamine, Lili Veesaar (Eesti Maaülikool)
Teadmussiirdedoktorandi kaasamine, Lembe Inkinen (Tallinna Tehnikakõrgkool)

13:20 – 13:30 Küsimused-vastused

Infotunni materjalid:

 

Lisainfo:

Kaidi Rekker
Nutika spetsialiseerumise vanemkonsultant
5380 5900
kaidi.rekker@etag.ee

Täpsem info

Kuupäev:
30. mai
Aeg:
12:00 - 13:30

Toimumiskoht

Tallinna Tehnikakõrgkool (Pärnu mnt 62).
Pärnu mnt. 62
Tallinn, Eesti
+ Google Map