Kutse “Deep Tech: Europe’s new wave of innovation“ üritusele 24. aprillil kell 13-17

Kutsume Teid osalema üritusele „Deep Tech: Europe’s new wave of innovation“, mida korraldavad Science|Business, Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Eesti Teadusagentuur ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Toimumisaeg: 24. aprill 2024, kell 13:00-17:00 CET. Foorumi järel toimub vastuvõtt.

Toimumiskoht: ACE Events, Av. d’Auderghem 22, 1040 Brüssel. Üritust saab jälgida ka veebis!

Päevakava ja registreerimine: https://sciencebusiness.net/events/deep-tech-europes-new-wave-innovation

Üritusel esinevad: Maive Rute, Sigrid Rajalo, Krzysztof Czaplicki, Keith Sequeira, Ilaria Tagliavini, Otomar Slama, Heidi Kakko, Arnaud Castaignet, Ilona Gulchak, Vaido Mikheim, Daniel M. Vasconcelos, Sonja Vos-Poppelaars ja Mart Maasik.

New European Innovation Agenda“ eesmärk on toetada rohelisi ja digitaalseid üleminekuid, parandada Euroopa innovaatorite tingimusi ning tugevdada innovatsiooni ökosüsteeme. Süvatehnoloogiad on selle tegevuskava keskmes, kuid Euroopal tuleb arendada süvatehnoloogiate ökosüsteemi, mis toetaks jätkusuutlikke ja konkurentsivõimelisi ettevõtteid, sealhulgas Kesk- ja Ida-Euroopas.

EL valmistub järgmiseks institutsionaalseks tsükliks ja poliitikakujundajad, teadlased, tööstuse- ja finantseksperdid peavad leidma vastused küsimustele:

  • Milliseid eelduseid, tingimusi ja mehhanisme on vaja järgmise põlvkonna süvatehnoloogia innovaatorite ja ettevõtete toetamiseks?
  • Kuidas saab süvatehnoloogia tugevdada sünergiaid Euroopa tööstus-, teadus- ning innovatsioonistrateegiate vahel?
  • Milliseid häid näiteid ja kogemusi leiame minevikust R&I jõupingutuste toetamiseks süvatehnoloogias?
  • Millist rolli mängivad ülikoolid ja teadusasutused süvatehnoloogia talendi- ja ärimudelite arendamisel?

Olete teretulnud osalema ja kutset jagama oma võrgustikes!

Lisaküsimuste korral pöörduge Eesti Teadusagentuuri Brüsseli büroo esindajate Kristel Oitmaa (kristel.oitmaa@etag.ee) või Carmen Kivistiku (carmen.kivistik@etag.ee) poole.